Новини

В Одесі жінка з дитиною впали з 16-го поверху

В Одесі жінка з дитиною впали з 16-го поверху

Вранці 5 лютого в Одесі жінка разом із 9-річною дитиною випала з 16-го поверху житлового будинку.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

Дитина була ушпиталена, але, на жаль, померла у лікарні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства малолітньої дитини з приміткою «самогубство». Тіла 37-річної жінки та її доньки передадуть на судово-медичну експертизу для встановлення точних причин смерті.

Наразі триває розслідування обставин трагедії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.