В Одесі жінка з дитиною впали з 16-го поверху
Вранці 5 лютого в Одесі жінка разом із 9-річною дитиною випала з 16-го поверху житлового будинку.
Про це повідомили в поліції Одеської області.
Дитина була ушпиталена, але, на жаль, померла у лікарні.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства малолітньої дитини з приміткою «самогубство». Тіла 37-річної жінки та її доньки передадуть на судово-медичну експертизу для встановлення точних причин смерті.
Наразі триває розслідування обставин трагедії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.