В одеській лікарні мати намагалась задушити свого п’ятимісячного сина
В міській дитячій клінічній лікарні Одеси 33-річна мати, знаходячись на стаціонарному лікуванні зі своїм п’ятимісячним сином, намагалася задушити його подушкою.
Про це повідомляють “Факти”.
Інцидент стався вночі, коли дитина спала мати вирішила вийти в магазин за алкоголем. Пляшку зі спиртним напоєм вона принесла в дитячу палату, а коли немовля почало плакати та взяла подушку і стала душити свого сина.
“Розлютившись, мати вирішила його” заспокоїти “: взяла подушку і поклала її на обличчя сина”, – розповіли в поліції, свідком того, що відбувається стала сусідка по палаті, яка і врятувала дитину.
Наразі жінка знаходиться під наглядом правоохоронців. Слідчі кваліфікували її дії як замах на умисне вбивство малолітньої дитини. Наразі ведеться розслідування, зловмисниці загрожує довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, що дві сестри, які працюють у Львівському прикордонному загоні, закопали живцем на подвір’ї будинку новонароджену дівчинку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.