В Офісі президента немає концепції реінтеграції окупованого Донбасу – Арахамія
Фото: пресслужба Офісу президента
У партії “Слуга народу”, в Офісі президента та в уряді немає будь-якої концепції реінтеграції окупованого Донбасу.
Про це заявив у інтерв’ю Liga.net голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, відповідаючи на запитання про законопроекти щодо ОРДЛО.
“Немає ніякої концепції. Такого законопроєкту немає ні в Офісі президента, ні у парламенті, ні у Кабміні. Є спроби спекулювати на цій темі. Будь-який законопроект подібного роду з’явиться тільки після того, як з’являться нові концепції і рамки, тобто після Нормандського формату. Якщо він скасується взагалі, то тоді і скасується необхідність розробляти закон. Я просто не розумію тоді, навіщо він потрібен. Якщо він тимчасовий, то є сенс просто продовжити поточний”, – заявив Арахамія.
Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський визнав, що не знає, яким буде новий закон про особливий статус Донбасу.
За словами блогера і учасника АТО Олексія Петрова, з наданням Донбасу постійного особливого статусу Україна перетвориться на європейське Сомалі.
На думку колишнього народного депутата Олександра Бригинця, надання Донбасу постійного особливого статусу призведе до федералізації України.
Нагадаємо, у містах України відбулися акції протесту проти “формули Штайнмаєра” під назвою “Ні капітуляції”.
Читайте також: Підписання “формули Штайнмаєра” означає послаблення або навіть зняття санкцій з Росії – Порошенко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.