В підсумкових документах саміту цього не було – Порошенко про додатковий “азовський” пакет санкцій
Додаткового “азовського” пакету санкцій проти Росії, який був спеціально підготований під саміт Україна-ЄС, не було в підсумкових документах саміту.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” розповів п’ятий президент України Петро Порошенко.
“Я твердо наголошую, що ми підготували “азовський” пакет санкцій, навмисно підготували його під саміт. І казали, що якщо наші хлопці, наші моряки, наші герої не будуть відпущені, відповідно до рішення Міжнародного трибуналу в Гамбурзі ООН, який стверджує, що Росія не має жодної юрисдикції над нашими хлопцями, Євросоюз спільно зі США і країнами “Великої сімки” мають застосувати додатковий “азовський” пакет санкцій проти Росії – як мотивацію, як тиск, щоб хлопців швидше звільнили. На жаль, в підсумкових документах саміту цього не було”, – наголосив Петро Порошенко.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 8 липня в Києві відбувся саміт Україна – ЄС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.