В РНБО через два тижні відбудеться нове засідання
Фото: РНБО
Через два тижні Рада нацбезпеки й оборони (РНБО) знову збереться на засідання. Під час нього заслухають доповіді щодо справ про держзраду чиновників, а також стратегію деокупації Криму.
Про це під час брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.
За його словами, через два тижні буде заслухано звіт генерального прокурора, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ щодо осіб, підозрюваних у державній зраді. І розповів, що затвердять стратегію щодо “кримського питання”.
“З 2014-го по 19-й рік в Україні не було цілісної стратегії щодо кримського питання. Тому ми домовилися через два тижні остаточно прийняти рішення з цього питання та публічну частину рішень презентуємо суспільству”, – заявив Данілов.
Нагадаємо, що 26 лютого РНБО запровадила санкції проти десяти офіцерів.