В Україні “інформатику” можуть зробити обов’язковою з 2 класу: подробиці
Міністерство цифрової трансформації працює разом з Міністерством освіти та науки над трансформацією предмету “Інформатика” в українських школах.
Про це повідомив віцепрем’єрміністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час дискусії на форумі “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді, передає УНН.
“На сьогодні ми працюємо з міністром освіти для того, щоб трансформувати предмет з інформатики, зробити його не з 5-го класу, а з 2-го, і більш методологічно додати туди напрямки цифрової грамотності”, — сказав Федоров.
За його словами, ще до того, як дитина пішла у школу, вона отримує цифрові навички від батьків, які включають їй мультфільми, дають планшети або телефони.
Федоров вважає, що це потрібно “робити грамотно, встановлювати додатки, які навчають предметам або цікавій інформації через гейміфікацію процесу”.
Міністр додав, що Мінцифри запустило на базі 76 вищих навчальних закладів пілотний проект з підприємництва, де також можна багато чому навчитись у сфері цифрових навичок.
Цей предмет також планується запускати у школах.
Як відомо, у міністерстві поставили мету за три роки навчити 6 мільйонів українців цифровій грамотності.
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: В УКРАЇНІ 2021 РОКУ СТАРТУЄ РЕФОРМА ОСВІТИ У 9-11 КЛАСАХ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.