Суспільство

В Україні за місяць майже 100 тисяч госпіталізованих з коронавірусом

В Україні за місяць майже 100 тисяч госпіталізованих з коронавірусом

Фото: Reuters

У березні госпіталізували найбільшу кількість пацієнтів із COVID-19 від початку пандемії – понад 97 тисяч осіб. 

Про це повідомляє Національна служба здоров’я у Фейсбуці.

“У березні в лікарні, які працюють за договором з НСЗУ по всій країні, госпіталізовано найбільшу кількість пацієнтів за весь рік від початку пандемії – понад 97 тисяч осіб. Це на 52% більше, ніж у листопаді минулого року, коли було зафіксовано найбільшу кількість госпіталізацій”, – повідомляє НСЗУ.

При цьому у порівнянні з лютим кількість госпіталізацій у Києві зросла на 239% до 10 тис. осіб. На 210% збільшилася кількість госпіталізацій у Дніпропетровській області, на 200% – у Хмельницькій та Одеській областях, на 184% – у Житомирській, на 178% – у Київській, на 165% – у Львівській областях.

Також у березні порівняно з лютим на 127% зросла кількість пацієнтів, підключених до джерел кисню. Їх загальне число склало майже 76 тисяч, або 75% від усіх пролікованих пацієнтів у березні. На 115% зросла кількість пацієнтів, які були підключені до апарату ШВЛ – з майже 4 тисяч до понад 8 тисяч; на 50% – кількість пацієнтів, які перебували у відділенні інтенсивної терапії – з 8,5 тисяч до 16,5 тисяч.

Нагадаємо, Петро Порошенко оприлюднив розширений план боротьби з коронавірусом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.