В Україні на Covid-19 захворіли 1245 медпрацівників – МОЗ
Фото: Рixabay
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу заявив, що станом на сьогодні в Україні на коронавірусну хворобу захворіли 1245 медиків та 431 дитина.
Трансляцію вів “Прямий”.
“Загалом за весь час пандемії в Україні захворіло 6 592 людини, з них 431 дитина, а також 1245 медичних працівників. При цьому загалом одужало 424 особи, а летальних випадків 174”,- розповів Степанов.
З його слів, загалом за попередню добу було здійснено 4 134 досліджень методом ПЛР.
“За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків було зареєстровано в Чернівецькій області – 65 та в Києві – 97”, – додав він.
За даними ЦГЗ, станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.