В Україні серед дітей поширюється нова небезпечна гра: на Черкащині хлопчик підпалив рідну 11-річну сестру
pixabay.com
У Черкасах 10-річний хлопчик підпалив свою 11-річну сестру через смертельно небезпечний флешмоб в мережі #Firechallenge.
Про це пише місцеве видання.
28 вересня до опікового відділення Першої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба було госпіталізовано 11-річну дівчинку.
Як стало відомо, опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив її 10-річний брат. За попередніми даними, діти грали у гру “Підпали друга”. Такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge, та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів.
У даному випадку, на щастя, свідком події став випадковий перехожий, якому вдалося вчасно прийти на допомогу і ліквідувати полум’я, яке охопило одяг та тіло дівчинки, – зазначають у пресслужбі обласного управління ДСНС.
Нагадаємо, у Запоріжжі чоловік під час сварки раптово облив співмешканку займистою речовиною і підпалив.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.