В Україні за минулу добу зникло 39 дітей
За даними МВС, минулої доби зникло 39 дітей, 36 з них повернули додому.
Про це повідомляє прес-служба МВС України.
“Минулої доби поліцейські розшукали та повернули додому 36 дітей”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Хмельницькій області жінка шукала клієнтів для здачі їм своїх синів задля жебракування. Зараз діти перебувають у безпеці і почувають себе добре.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.