Новини

В Україні звільнили трьох керівників морських портів

В Україні звільнили трьох керівників морських портів

Міністерство інфраструктури України звільнило директорів ДП “Одеський морський торговельний порт”, ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ” та ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт”.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури.

“30 вересня 2019 року наказами Міністерства інфраструктури увільнено від виконання обов’язків директора ДП “Одеський морський торговельний порт” Войтка В. О., від виконання обов’язків директора ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ” – Сєчкіна С. А., від виконання обов’язків директора ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” – Волощука К. В. Накази підписано Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм”, – йдеться у повідомленні.

Голова міністерства Владислав Криклій зауважив, що держава буде реагувати на дії керівників портів, які завдають збитки державним підприємствам.

“Держава не є ефективним власником, тому ми багато надій покладаємо на концесійні проєкти, але це не означає, що ми не будемо реагувати на дії менеджменту портів, які викликають збитки державних підприємств. Войтко входить до топ-10 рейтингу керівників державних компаній з найвищою заробітною платою, при цьому фінансовий стан підприємства викликає питання”, – сказав він.

Також голова Мінінфраструктури зазначив, що це тільки початок перезавантаження в морських портах, відбулися перші, але не останні звільнення.

Раніше повідомлялося, що у Мінінфраструктури відмовились від скасування залізничного сполучення з Росією

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.