В Україну прибуло ще п’ять локомотивів General Electric: нові фото
Сьогодні, 19 листопада, у порт Чорноморськ прибули ще 5 локомотивів General Electric. Таким чином, Укрзалізниця вже отримала 20 із 30 тепловозів американської компанії.
Про це повідомили в регіональній філії “Одеській залізниці” ПАТ “Укрзалізниці”.
“Сьогодні ще п`ять локомотивів виробництва “General Electric” вивантажили в МП “Чорноморськ”, – ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, 24 жовтня у порт Чорноморськ прибули 7 локомотивів General Electric.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.