В Україну прийшла осінь: синоптики повідомили про заморозки і ще одне бабине літо
19 і 20 вересня у Вінницькій та Черкаській областях на поверхні ґрунту очікуються заморозки, однак потім очікується потепління.
Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook.
“Температура повітря 19-го вересня трохи змилосердиться і підвищиться на пару градусів, завтра протягом дня в межах України +13+18 градусів, на Півдні +14+20 градусів. У період 20-22 вересня можливі заморозки”, – написала вона.
Також вона зауважила, що 19 вересня дощі випадатимуть в Україні періодично, майже повсюди, окрім південної частини. Також на високогір`ї Карпат можливий мокрий сніг.
“У Києві 19-го вересня очікується місцями дощ, північно-західний вітер з поривами, але слабшими, як сьогодні, з температурою повітря близько +14 градусів, а при проясненнях і до +15 градусів”, – зазначила Діденко.
Зокрема вона повідомила, що з неділі почне теплішати і в кінці цьог – на початку наступного тижня Україну чекає хороша погода.
Крім того, Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського повідомила, що у середу, 18 вересня у Київ прийшла метеорологічна осінь. Середньодобова температура повітря у Києві в середу опуститься нижче 15 градусів тепла.
В обсерваторії зазначили, що останнім літнім днем було 17 вересня, коли середньодобова температура перевищувала 15 градусів тепла.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.