Суспільство

В Ужгороді призупиняють початкову школу через ситуацію з коронавірусом

В Ужгороді призупиняють початкову школу через ситуацію з коронавірусом

В 1-4 класах всіх загальноосвітніх навчальних закладах Ужгорода в період з 15 до 26 березня призупиняється навчання. Таке рішення ухвалили на засіданні протиепідемічної комісії у міській раді.

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

У міськраді рішення пояснили ускладненням у місті ситуації із поширенням COVID-19 та ГРВІ.

Педагогічним радам рекомендували розглянути можливість запровадження дистанційної форми навчання для учнів початкових класів.

Зазначається, що станом на 12 березня в Ужгороді – 2845 активних хворих на коронавірус, загалом із початку епідемії у 9252 ужгородців підтверджено коронавірусну інфекцію.

При цьому, як зазначає міськрада, наразі зростає і кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, показник захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ перевищує епідпоріг на 55,6%.

“Продовжується щоденний моніторинг щодо захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ, особлива увага приділятиметься аналізу відвідуваності дошкільних навчальних закладів в Ужгороді”, – йдеться в повідомленні.

В Україні за минулу добу підтвердили 12 946 нових випадків коронавіруса. Це максимальний показник у 2021 році.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.