В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь
Фото: Reuters
У Велику суботу в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбулася церемонія сходження благодатного вогню.
Повідомляє “Прямий”.
Священний вогонь з’явився в кувуклії (невеличкій капличці, спорудженій, як вважається, над місцем поховання Ісуса) під час молитви патріарха Єрусалимського Феофіла III, як це буває щороку напередодні православного Великодня.
Зазначимо, що цього року у зв’язку з пандемією в храм були допущені близько 2,5 тисячі вірян, що мають сертифікати вакцинації проти коронавірусу. Торік церемонія Благодатного вогню через карантинні обмеження відбулася в практично порожньому храмі Гробу Господнього.
Вогонь передадуть вірянам та представникам християнських конфесій, які розвозять його по світу
Нагадаємо, Кабмін та Рада церков узгодили обмеження на Великдень.