Ватажки терористів Пушилін та Пасічник полетіли до Москви
Фото: pixabay
Як повідомив засновник “Східної правозахисної групи” Павло Лисянський з посиланням на джерела, ватажки “ДНР” і “ЛНР” Денис Пушилін і Леонід Пасічник 20 лютого полетіли до Москви.
Про це Лисянський повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“За інформацією джерел, Пасічник і Пушилін вчора були помічені в аеропорту Ростова-на-Дону, за попередньою інформацією, вони полетіли в Москву. З якою метою, я поки не знаю”, – написав він.
Міністр оборони України Олексій Резніков озвучив сценарій російської агресії. Він заявив, що рівень загрози високий.