Віда має право на свою позицію щодо України – президент ФФУ
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував відео гравця збірної Хорватії Домагоя Віди після перемоги над Росією.
Про це йдеться у Facebook президента ФФУ.
“Федерація футболу України та я особисто зайняли жорстку позицію в ситуації, що склалася навколо футболіста збірної Хорватії Домагоя Віди після перемоги команди в чвертьфіналі ЧС-2018: своєю яскравою грою і бійцівськими якостями Віда, як і вся збірна Хорватії, заслужив право брати участь в півфіналі турніру. У футболіста, який багато років захищав честь “Динамо” і жив в столиці України в дуже важке для нашої країни час, залишилося тут багато друзів і уболівальників, що заслужили, щоб частинку цієї перемоги він присвятив саме їм. За останні кілька років звернення “Слава Україні!” стало для наших громадян символом незламності і патріотизму. І цілком природно, що людина, якій наша країна дала дуже багато, з великою повагою ставиться до неї, до її громадянам. Він має право публічно висловити повагу і до України, і до її громадянам”, – написав Павелко.
Він повідомив, що Федерація оперативно направила до відповідних органів ФІФА і УЄФА листи з метою захистити не тільки футболіста хорватської збірної, а й, в першу чергу, людини, який має право на свою позицію і поважає нашу країну.
“І Віда зіграє в півфіналі ЧС-2018. Слава Хорватії! Слава Україні! “- написав Павелко.
Нагадаємо, Міжнародна Федерація футболу (FIFA) не покарала захисника збірної Хорватії Домагоя Віду за поведінку після матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу проти Росії, а винесла йому попередження.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.