Відомий нардеп запропонував ввести санкції проти антидержавних українських ЗМІ
Проти українських засобів масової інформації, які ведуть антидержавну пропаганду, слід вводити державні санкції.
Таку думку висловив народний депутат України Олександр Черненко у програмі “Деталі” на телеканалі “Прямий”.
“Є сенс вводити санкції проти засобів масової інформації, які ведуть антидержавну політику. Тут є дуже тонка межа, де є втручання, є цензура, де є захист національних інтересів. Але для мене очевидно: якщо іде пропаганда, яка підриває територіальну цілісність, яка ставить під сумнів суверенітет України, яка закликає до антиконституційних дій, то і Нацрада має відповідно реагувати, і законодавство має обмежувати такі дії, особливо в тих умовах, в яких ми сьогодні живемо”, – заявив політик.
Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко не виключив ухвалення законів про обмеження антиукраїнської пропаганди у соцмережах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.