Відсьогодні Рівне послаблює карантин
Фото: REUTERS
У місті Рівне відсьогодні, 15 квітня, поступово послаблюватимуть карантинні обмеження.
Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Зазначається, що 14 квітня послаблення карантину підтримала комісія з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у кілька етапів.
“Відтак, з 15 квітня у Рівному буде відновлено безкоштовне пільгове перевезення у міському пасажирському транспорті для всіх пільгових категорій без обмежень у часі за умови дотримання всіх протиепідемічних вимог та в межах місць для сидіння. З понеділка, 19 квітня, в освітніх закладах міста розпочнеться навчання в очній формі для учнів 1-11-х класів. Школи естетичного виховання та закладам клубного типу зтакож зможуть повноцінно працювати”, – йдеться в повідомленні.
Міська влада зобов’язала мобільні рейдові групи посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у дошкільних закладах освіти, закладах громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринках та продовольчих та непродовольчих закладах.
Нагадаємо, що в Україні станом на 15 квітня 2021 року зафіксували 16 427 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 628 дітей та 383 медпрацівники.