Події

Відсьогодні Рівне послаблює карантин

Відсьогодні Рівне послаблює карантин

Фото: REUTERS

У місті Рівне відсьогодні, 15 квітня, поступово послаблюватимуть карантинні обмеження.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Зазначається, що 14 квітня послаблення карантину підтримала комісія з питань ТЕБ та НС, що відбудеться у кілька етапів.

“Відтак, з 15 квітня у Рівному буде відновлено безкоштовне пільгове перевезення у міському пасажирському транспорті для всіх пільгових категорій без обмежень у часі за умови дотримання всіх протиепідемічних вимог та в межах місць для сидіння. З понеділка, 19 квітня, в освітніх закладах міста розпочнеться навчання в очній формі для учнів 1-11-х класів. Школи естетичного виховання та закладам клубного типу зтакож зможуть повноцінно працювати”, – йдеться в повідомленні.

Міська влада зобов’язала мобільні рейдові групи посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у дошкільних закладах освіти, закладах громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринках та продовольчих та непродовольчих закладах.

Нагадаємо, що в Україні станом на 15 квітня 2021 року зафіксували 16 427 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 628 дітей та 383 медпрацівники.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.