Відсьогодні у Чернівецькій області посилили карантин: перелік обмежень
Фото: Рixabay
Місцева влада Чернівецької області ухвалила рішення посилити карантинні заходи через розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19.
Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної державної адміністрації.
За рішенням обласної комісії ТЕБ та НС, з 23 лютого заклади громадського харчування залишатимуться відкритими, проте матимуть працювати тільки до 20 години.
Заклади освіти Буковини своєю чергою переходять на дистанційну форму навчання. Не працюватимуть позашкільні гуртки та ігрові зони в торгових центрах.
За словами голови ОДА Сергія Осадчука, наразі ж на Буковині у п’ять разів зросла кількість хворих дітей на коронавірус.
“Ми змушені повернутися до деяких обмежень на два тижні, аби спинити ланцюг поширення COVID-19”, — підкреслив він.
Хоча добовий приріст нових виявлених хворих на коронавірус в регіоні не є найвищим по країні — за 21 лютого зареєстрували 259 випадків — лікарні швидко заповнюються. Наразі ліжковий фонд заповнений на 63%, у стаціонарах перебуває рекордних 1113 осіб.
“Цього тижня заплановано розгорнути ще 500 ліжок, з них 120 вже додали сьогодні”, — зазначив голова ОДА.
Нагадаємо, в Івано-Франківській області з 22 лютого введено “червону зону” карантинних обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19.
ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ШКОЛИ ПІД ЧАС АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ: РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНОСВІТИ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.