Події

Відсьогодні у Чернівецькій області посилили карантин: перелік обмежень

Відсьогодні у Чернівецькій області посилили карантин: перелік обмежень

Фото: Рixabay

Місцева влада Чернівецької області ухвалила рішення посилити карантинні заходи через розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної державної адміністрації.

За рішенням обласної комісії ТЕБ та НС, з 23 лютого заклади громадського харчування залишатимуться відкритими, проте матимуть працювати тільки до 20 години.

Заклади освіти Буковини своєю чергою переходять на дистанційну форму навчання. Не працюватимуть позашкільні гуртки та ігрові зони в торгових центрах.

За словами голови ОДА Сергія Осадчука, наразі ж на Буковині у п’ять разів зросла кількість хворих дітей на коронавірус.

“Ми змушені повернутися до деяких обмежень на два тижні, аби спинити ланцюг поширення COVID-19”, — підкреслив він.

Хоча добовий приріст нових виявлених хворих на коронавірус в регіоні не є найвищим по країні — за 21 лютого зареєстрували 259 випадків — лікарні швидко заповнюються. Наразі ліжковий фонд заповнений на 63%, у стаціонарах перебуває рекордних 1113 осіб.

“Цього тижня заплановано розгорнути ще 500 ліжок, з них 120 вже додали сьогодні”, — зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області з 22 лютого введено “червону зону” карантинних обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19.

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ШКОЛИ ПІД ЧАС АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ: РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНОСВІТИ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.