Події

Відверта фотосесія в Дубаї: у МЗС повідомили про депортацію 11 українок з ОАЕ

Відверта фотосесія в Дубаї: у МЗС повідомили про депортацію 11 українок з ОАЕ

Фото: Pixabay

Влада ОАЕ 12 квітня депортувала одинадцятьох громадянок України, затриманих у Дубаї за участь у відвертій фотосесії. Ще одну українку депортують, коли вона вилікується від COVID-19.

Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, повідомляє Укрінформ.

“Увечері 12 квітня влада ОАЕ депортувала одинадцятьох громадянок України, яких раніше затримали в Дубаї за участь у відвертій фотосесії. Інша українка, у якої діагностовано COVID-19, буде депортована після одужання”, – зазначив він.

Ніколенко додав, що всій групі заборонили в’їзд на територію ОАЕ.

Також речник зазначив, що завдяки зусиллям консульства України в Дубаї громадянки отримали мінімальне з можливих покарань. У цьому контексті він нагадав, що окрім депортації їм загрожував чималий штраф та ув’язнення терміном до шести місяців.

Крім того, Ніколенко закликав громадян України для безпечних подорожей за кордон суворо дотримуватися законодавства та правил поведінки у країнах перебування.

Нагадаємо, поліція Дубая 3 квітня затримала групу людей, серед яких було дванадцять громадянок України, через порушення норм суспільної моралі. Жінки були заарештовані за позування оголеними на балконі висотної будівлі в курортному районі Дубая Марина.

Зазначимо, головний аеропорт Об’єднаних Арабських Еміратів “Дубай” змінив транслітерацію назви Києва. Замість російськомовного Kiev тепер буде писатися Kyiv.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.