Віялові відключення електроенергії: в “Укренерго” зробили важливу заяву
В НЕК “Укренерго” не планують жодних обмежень чи відключень споживачів та мають план збалансування енергосистеми.
Про це повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький заявив на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Платіжка”, передає Укрінформ.
“У нас є план, як збалансувати енергосистему. Частиною цього плану було включення в мережу другого енергоблоку ХАЕС, яке відбулося 15 лютого о 9:31 ранку, що допоможе нам пройти цей період. Також залишаються в роботі додаткові блоки Центренерго”, – повідомив Кудрицький.
Він підкреслив, що “Укренерго” не планує ніяких обмежень чи відключень споживачів.
“Сьогодні низькі запаси вугілля та аварійність на енергоблоках ТЕС є фактором ризику для нашої енергосистеми. Але ми розуміємо, як з цим ризиком працювати, і у нас є плани, і на майбутнє також”, – зазначив Кудрицький.
ЗАГРОЗА “ВІЯЛОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ”: ЯК КОЛОМОЙСЬКИЙ ЗАВІВ У ГЛУХИЙ КУТ ЕНЕРГОСИСТЕМУ УКРАЇНИ
Як повідомлялось раніше, “Укренерго” готує план віялових відключень електроенергії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.