Вікторія Пташник балотуватиметься у Раду від “Європейської Солідарності” у Харкові
Народний депутат VIII скликання Вікторія Пташник оголосила, що балотуватиметься від “Європейської Солідарності” по 179 виборчому округу.
Про це вона повідомила вона сама на своїй сторінці у Facebook.
“Я не можу спокійно спостерігати, як крок за кроком здають інтереси Держави, як руйнуються державні інституції, як Україна послаблює свої позиції на міжнародній арені.
Тому я йду на довибори до ВРУ по 179 виборчому округу (Харківська область) разом з командою Європейська Солідарність, які відбудуться 15 березня.
Впевнена, що зараз парламенту, як ніколи, потрібна справжня проукраїнська опозиція, здатна конструктивно контролювати владу, захистити державність України та боротися з несправедливістю!” – написала Патрушева.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.