Новини

Вікторія Пташник балотуватиметься у Раду від “Європейської Солідарності” у Харкові

Вікторія Пташник балотуватиметься у Раду від “Європейської Солідарності” у Харкові

Народний депутат VIII скликання Вікторія Пташник оголосила, що балотуватиметься від “Європейської Солідарності” по 179 виборчому округу.

Про це вона повідомила вона сама на своїй сторінці у Facebook.

“Я не можу спокійно спостерігати, як крок за кроком здають інтереси Держави, як руйнуються державні інституції, як Україна послаблює свої позиції на міжнародній арені.

Тому я йду на довибори до ВРУ по 179 виборчому округу (Харківська область) разом з командою Європейська Солідарність, які відбудуться 15 березня.

Впевнена, що зараз парламенту, як ніколи, потрібна справжня проукраїнська опозиція, здатна конструктивно контролювати владу, захистити державність України та боротися з несправедливістю!” – написала Патрушева.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.