Стрічка новин

Витягли з радянського нафталіну та злякали Маска: в Росії показали електромобіль “Москвич”

Витягли з радянського нафталіну та злякали Маска: в Росії показали електромобіль “Москвич”

Російський концерн “Калашников” представив концепт електромобіля CV-1, втілений в кузові радянського автомобіля ІЖ-21252 “Комбі”. У компанії впевнені, що технології, які використовуються в CV-1, дозволять “встати в один ряд з світовими виробниками електрокарів, як, наприклад, Tesla, і скласти їм конкуренцію”.

Про це повідомляє видання Meduza.

Користувачі соцмереж звернули увагу на сміливу заява та згадали з цього приводу мем “Як тобі таке, Ілона Маск?”, який використовується при описі абсурдних винаходів Росії.

 

 

 

Деякі користувачі засумнівались у тому, що фото справжні.

 

Один з користувачив здивувався надто “сучасному” вигляду авто.

Користувач “Святик” запропонував сучасні ікони в такий автомобіль.

 

В свою чергу користувач Юрій Тюмін запропонував ще один дизайн для майбутнього авто.

 

Раніше “Прямий” повідомляв, що у Великобританії 53-річний садівник Кевін Нікс, з міста Оксфордшир зробив конкурента “Автовазу” – сарай, який здатен розігнатись до швидкості 160 кілометрів на годину.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.