Новини

Війна на Донбасі: бойовики чотири рази обстріляли українські позиції

Війна на Донбасі: бойовики чотири рази обстріляли українські позиції

Упродовж поточної доби 10 лютого збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

“Противник вів вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї”, – йдеться в повідомленні.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив два обстріли позицій ЗСУ, а саме: поблизу Красногорівки – зі стрілецької зброї; неподалік Павлополя – зі станкового протитанкового гранатомета – 5 пострілів.

Два ворожих обстріли було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме: в районі Оріхового – зі станкового протитанкового гранатомета – 4 постріли; поруч з населеним пунктом Хутір Вільний – з ручного протитанкового гранатомета.

“Сьогодні, 10 лютого, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”, – додали в пресслужбі ООС.

Нагадаємо, що 9 лютого збройні формування Російської Федерації 9 разів порушили режим припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.