Новини

Війна на Донбасі: бойовики п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ

Війна на Донбасі: бойовики п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ

З початку поточної доби 20 лютого на Донбасі зафіксовано п’ять ворожих обстрілів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

За даними оборонного відомства, проросійські бойовики о 5:50 ранку з мінометів 120-го калібру, озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів обстріляли українські укріплення в районі Новомихайлівки. Найманці випустили 10 мін.

Пізніше під обстріл російсько-окупаційних сил потрапили підрозділи Об’єднаних сил поблизу Пищевика та Павлополя. Там бойовики застосовували заборонені міномети 82-го калібру, гранатомети та стрілецьке озброєння. Також бойовики здійснили обстріл Мар’їнки.

Зазначається, що станом на 12:00 втрат серед підрозділів Об’єднаних сил не зафіксовано.

Нагадаємо, що 19 лютого путінські найманці 11 разів порушили режим припинення вогню. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.