Війна на Донбасі: бойовики п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ
З початку поточної доби 20 лютого на Донбасі зафіксовано п’ять ворожих обстрілів.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.
За даними оборонного відомства, проросійські бойовики о 5:50 ранку з мінометів 120-го калібру, озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів обстріляли українські укріплення в районі Новомихайлівки. Найманці випустили 10 мін.
Пізніше під обстріл російсько-окупаційних сил потрапили підрозділи Об’єднаних сил поблизу Пищевика та Павлополя. Там бойовики застосовували заборонені міномети 82-го калібру, гранатомети та стрілецьке озброєння. Також бойовики здійснили обстріл Мар’їнки.
Зазначається, що станом на 12:00 втрат серед підрозділів Об’єднаних сил не зафіксовано.
Нагадаємо, що 19 лютого путінські найманці 11 разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.