Події

Війна на Донбасі: окупанти п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ

Війна на Донбасі: окупанти п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ

Фото: Reuters

Від початку поточної доби, 18 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 5 порушень з боку збройних формувань Російської Федерації. 

Про це повідомляє пресцентр ОС.

Зокрема, неподалік селища Водяне, що на Донеччині, противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру.

Крім того, у передмісті Старогнатівки та Авдіївки ворог здійснив обстріл з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

“Поблизу населеного пункту Широкине російські окупанти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, а біля Пісків – зі стрілецької зброї”, – додали у штабі.

Нагадаємо, що російські окупанти обстрілюють населені пункти на Донбасі з мінометів 82-го та 120-го калібрів та звинувачують у цьому українських військових, дискредитуючи ЗСУ в очах місцевих мешканців.

Крім того, російські окупанти обстріляли житловий сектор селища Зайцеве Донецької області, з заборонених Мінськими домовленостями мінометів.

Раніше повідомлялось, що 17 квітня окупанти на Донбасі 17 разів обстріляли позиції ООС, один український військовий зазнав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.