Війна на Донбасі: окупанти п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ
Фото: Reuters
Від початку поточної доби, 18 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 5 порушень з боку збройних формувань Російської Федерації.
Про це повідомляє пресцентр ОС.
Зокрема, неподалік селища Водяне, що на Донеччині, противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру.
Крім того, у передмісті Старогнатівки та Авдіївки ворог здійснив обстріл з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
“Поблизу населеного пункту Широкине російські окупанти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, а біля Пісків – зі стрілецької зброї”, – додали у штабі.
Нагадаємо, що російські окупанти обстрілюють населені пункти на Донбасі з мінометів 82-го та 120-го калібрів та звинувачують у цьому українських військових, дискредитуючи ЗСУ в очах місцевих мешканців.
Крім того, російські окупанти обстріляли житловий сектор селища Зайцеве Донецької області, з заборонених Мінськими домовленостями мінометів.
Раніше повідомлялось, що 17 квітня окупанти на Донбасі 17 разів обстріляли позиції ООС, один український військовий зазнав поранення.