Війна на Донбасі: російські найманці вісім разів відкривали вогонь
Фото: Reuters
За минулу добу на Донбасі бойовики здійснили 8 порушень “тиші”. В результаті одного з обстрілів загинув військовий ООС.
Біля населеного пункта Водяне противник відкривав вогонь із заборонених мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру та автоматичних станкових гранатометів.
У передмісті Старогнатівки, Пісків, Катеринівки та Авдіївки ворог здійснив обстріл з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Поблизу населеного пункту Широкине російські окупанти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, в результаті чого загинув один боєць ООС і ще один отримав поранення.
Від початку доби бойовики тричі обстрілювали позиції ООС біля населених пунктів Південне, Майорськ, Зайцеве.
Нагадаємо, що російські окупанти обстрілюють населені пункти на Донбасі з мінометів 82-го та 120-го калібрів та звинувачують у цьому українських військових, дискредитуючи ЗСУ в очах місцевих мешканців.
Крім того, російські окупанти обстріляли житловий сектор селища Зайцеве Донецької області, з заборонених Мінськими домовленостями мінометів.
Раніше повідомлялось, що 17 квітня окупанти на Донбасі 17 разів обстріляли позиції ООС, один український військовий зазнав поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.