Війська РФ ударили по обʼєкту критичної інфраструктури в Запоріжжі
Ілюстративне фото
У понеділок, 23 вересня, російські окупанти завдали удару по обʼєкту критичної інфраструктури в Запоріжжі.
Про це повідомив голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров.
За його словами, внаслідок російської атаки постраждало двоє.
Федоров зазначив, що на місцях працюють відповідні служби.
Голова ОВА також повідомив, що росіяни завдали ще одного удару по відкритій місцевості в Запорізькому районі. Попередньо, постраждалих немає.
Як повідомлялося, вночі 22 вересня Росія намагалася зімітувати дронову атаку безпосередньо Хмельницької атомної електростанції.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.