Війна

Війська РФ вивозять обладнання із Запорізької АЕС – Генштаб

Війська РФ вивозять обладнання із Запорізької АЕС – Генштаб

Фото: REUTERS

Російські окупаційні війська почали вивозити з навчально-тренувального центру Запорізької АЕС навчальне обладнання.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

“Нещодавно в Енергодарі окупанти почали вивозити з навчально-тренувального центру Запорізької атомної електростанції навчальне обладнання, на якому проводилось підвищення кваліфікації персоналу”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за даними Генштабу, противник продовжує наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили 102 атаки противника на зазначених напрямках.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.