Військовий оркестр США візьме участь у заходах до Дня Незалежності України
Фото: Reuters
Оркестр Військово-повітряних сил США в Європі (USAFE) візьме участь у заходах до 30річчя Незалежності у Києві.
“Вітаємо учасників оркестру ВПС США в Європі (USAFE), які щойно прибули до Києва, щоб відзначити 30-ту річницю Незалежності України!”, – йдеться у повідомленні посольства США в Україні.
Welcome to the U.S. Air Forces in Europe (USAFE) Band that have just arrived in Kyiv to commemorate 🇺🇦’s 30th anniversary of independence! 🇺🇸 support for 🇺🇦 as it seeks to defend its sovereignty & maintain its independence is stronger than ever. #Ukraine30 #PartnershipStrong pic.twitter.com/NKvRoCbwNr
— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) August 18, 2021
У відомстві заявили, що підтримка США України в її прагненні відстояти свій суверенітет і зберегти незалежність сильніша, ніж будь-коли раніше.
Наразі у посольстві не вказали, у в яких саме заходах братиме участь оркестр. Наймовірніше, він проходитиме на військовому параді Хрещатиком 24 серпня.
Нагадаємо, що в Україні з нагоди 30-ї річниці незалежності пройде військовий парад. Участь у параді візьмуть понад 5 тис. військовиків і 400 одиниць техніки.