Вночі кілька російьких “шахедів” залетіли в Білорусь, один із них збили
Ілюстративне фото
Вночі проти 20 жовтня до Білорусі з України залетіли щонайменше три російські дрони-камікадзе типу “шахед”, один із них був збитий білоруськими силами ППО над Єльським районом Гомельської області.
Про це пише аналітичний проєкт “Беларускі Гаюн”
Перший “шахед” зайшов через Комарин близько 00:38 і близько 00:40 вже полетів на Прип’ять, наступний залетів із Житомирської області близько 01:12 і рухався в напрямку Лельчиць. Через кілька хвилин він змінив курс і попрямував у бік Мозиря.
За даними аналітиків, орієнтовно о 01:25 дрон був збитий силами ППО ЗС РБ над Єльським районом Гомельської області. Вибух було чути одразу в кількох навколишніх населених пунктах.
У той момент у небі над Гомельщиною перебував і винищувач ВПС РБ, який вилетів із Барановичів близько 01:10 і до 02:30 повернувся на базу.
“Беларускі Гаюн” зазначає, що загалом, за інформацією Повітряних Сил ЗСУ, за ніч до Білорусі полетіли і не повернулися 2 БПЛА.
“Найімовірніше, другим БПЛА, який міг зайти і зникнути в РБ, був “Шахед”, помічений на півночі Київської області близько 01:32″, – пишуть аналітики.
Нагадаємо, вночі проти 20 жовтня росіяни атакували Україну ударними безпілотниками з різних напрямків.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.