Київ

Вночі Росія атакувала Київ і передмістя балістичними ракетами – КМВА

Вночі Росія атакувала Київ і передмістя балістичними ракетами – КМВА

Фото: Reuters

Ввечері 5 серпня російські війська застосували за попередніми даними балістичне озброєння на кшталт Іскандер-М чи KN-23 в напрямку Києва. 

Про це інформувала КМВА.

“В понеділок, близько 23:00 ворог завдав ракетного удару в напрямку Києва та передмістя. За попередньою інформацією, агресор застосував балістичне озброєння на кшталт Іскандер-М чи KN-23”, – повідомили в столичній адміністрації.

Там уточнили, що в столиці та на околицях міста працювали сили та засоби протиповітряної оборони. За попередніми даними зафіксували ураження ворожих ракет.

У Києві не зафіксували руйнувань, інформації щодо потерпілих не надходило.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.