Новини

Володіють технологіями: у “Слузі народу” нарешті визнали вплив Коломойського на фракцію

Володіють технологіями: у “Слузі народу” нарешті визнали вплив Коломойського на фракцію

Фото: Reuters

Голова фракції “Слуга народа” Давид Арахамія назвав вплив так званої “групи Коломойського” на дії парламентарів не суттєвим.

Таку думку народний депутат висловив в інтерв’ю “Главкому“.

За словами Арахамії, хоча “група Коломойського” галаслива, “але голосів там немає”.

“Ця група – вони галасливі, але ж врешті-решт усе вирішується підрахунком голосів”, – зазначив нардеп. Арахамія додав, що “галасливі вони тому, що багато з них із медіа і вони гарно володіють технологіями”.

Що ж до людей, які входять до “групи Коломойського” у фракції “Слуга народу”, то Арахамія назвав серед них лише “власника 24 квартир та 17 автомобілів”.

“Дубинський так, входить до цієї групи, а Бужанського я не вважаю таким. Він самостійний персонаж, понятійний дуже, у нас з ним гарний діалог”, – запевнив Арахамія.

Також читайте: Відставка прем’єр-міністра Олексія Гончарука, може спровокувати кризу, яка буде вигідна Росії та екс-власнику ПриватБанка, олігарху Ігорю Коломойському.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.