Володіють технологіями: у “Слузі народу” нарешті визнали вплив Коломойського на фракцію
Фото: Reuters
Голова фракції “Слуга народа” Давид Арахамія назвав вплив так званої “групи Коломойського” на дії парламентарів не суттєвим.
Таку думку народний депутат висловив в інтерв’ю “Главкому“.
За словами Арахамії, хоча “група Коломойського” галаслива, “але голосів там немає”.
“Ця група – вони галасливі, але ж врешті-решт усе вирішується підрахунком голосів”, – зазначив нардеп. Арахамія додав, що “галасливі вони тому, що багато з них із медіа і вони гарно володіють технологіями”.
Що ж до людей, які входять до “групи Коломойського” у фракції “Слуга народу”, то Арахамія назвав серед них лише “власника 24 квартир та 17 автомобілів”.
“Дубинський так, входить до цієї групи, а Бужанського я не вважаю таким. Він самостійний персонаж, понятійний дуже, у нас з ним гарний діалог”, – запевнив Арахамія.
Також читайте: Відставка прем’єр-міністра Олексія Гончарука, може спровокувати кризу, яка буде вигідна Росії та екс-власнику ПриватБанка, олігарху Ігорю Коломойському.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.