Вперше прийшов “у домашньому”: соцмережі відреагували на появу Киви в масці Джокера у Раді
Народний депутат від фракції “Опозиційна платформа “За життя” Ілля Кива прийшов на засідання Верховної Ради у масці героя кінокоміксу Джокера.
Користувачі соцмереж почали активно обговорювати цю подію.
PRM.UA зібрав для вас найяскравіші коментарі.
Український фоторепортер Ян Доброносов навіть “засумнівався”, чи він справді перебуває у Верховній Раді, а не в Цирку.

Юзери почали робити меми з Кивою.

Вже якось й не смішно, – дописував політтехнолог Олексій Голобуцький.

Користувачі дещо оновили ім’я “Джокера”.



Вперше прийшов “у домашньому”, – писав Артем Глебов.

У Olya Hrabar є власне пояснення діям нардепа.

Цирк! – писали користувачі.


Було б смішно, якби не було так сумно, – писав Піхур Геннадій.

Анатолій Базір пояснював, для чого Киві знадобилася маска.

Що людина лише не вигадає, – писав Andriy Yakovyn.

Ніколи про країну думати, – бідкалась Natalia Petrovska.

Кива готується у “95 квартал”, – жартував Lev Yegorov.

Коля Васечкин пропонував переробити будівлю ВР.

Що в голові – те й на голові, – вважає Вера Кириченко.

Навіщо Кива ганьбить Джокера? – цікавилася Helen J-f.

Читайте також: Цирк чи парламент? Нардеп Кива прийшов у масці Джокера на засідання Ради.
Нагадаємо, народного депутата Іллю Киву, який відомий своїми провокаційними витівками, застукали у Верховній Раді за дивним заняттям. Два рази.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.