Спорт

Втрачена перемога на останній хвилині: “Динамо” зіграло в нічию з “Рейнджерс” у відборі Ліги чемпіонів

Втрачена перемога на останній хвилині: “Динамо” зіграло в нічию з “Рейнджерс” у відборі Ліги чемпіонів

Фото: https://fcdynamo.com/

Сьогодні, 6 серпня, завершився матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським “Динамо” та шотландським “Рейнджерс”. Зустріч закінчилась нічиєю з рахунком 1-1.

Склад команд

“Динамо”:

  • Бущан,
  • Вівчаренко,
  • Михавко,
  • Попов,
  • Караваєв,
  • Піхальонок,
  • Бражко,
  • Шапаренко,
  • Кабаєв
  • Ванат,
  • Ярмоленко.

Запас: Нещерет, Моргун, Андрієвський, Супряга, Малиш, Себальос, Біловар, Дубінчак

“Рейнджерс”:

  • Батленд,
  • Йилмаз,
  • Балогун,
  • Сауттар,
  • Тавернієр,
  • Райт,
  • Дьоманде,
  • Баррон,
  • Маккозленд,
  • Лоуренс,
  • Дессерс.

Запас: Келлі, Преппер, Матондо, Девіс, Кінг, Фрейзер, Маккіннон, Данило Перейра

Голосним арбітром зустрічі виступив литовець Донатас Румшас.

Перший тайм

З перших хвилин матчу гравці “Динамо” почали активно атакувати та притискати супротивника на їхній половині поля.

Одна вже з 10 хвилини гравці шотландської команди створили декілька небезпечних атак у напрямку воріт Бущана.

На 21 хвилині відбувся перший небезпечний момент, коли Маккозленд змістився з правого флангу в центр і після його удару м’яч влучив у стійку воріт української команди.

Однак на 23 хвилині після скидання Ваната Піхальонок пробив з-за меж штрафного і Батленд у падінні відбив м’яч на кутовий!.

Наступні 10 хвилин гра переміщувалась з однієї половини поля на іншу та атаки відбувались кожні декілька хвилин.

На 38 хвилині зустрічі київське “Динамо” вирвалось уперед, зробивши рахунок зустрічі 1-0.

Караваєв відібрав м’яч у центрі поля, наблизився до штрафного і зробив передачу на хід Ванату. Пішов простріл на Ярмоленка, який переправив м’яч у ворота.

Після цього кияни зібрались з духом та продовжили серію атак у ворота шотландців, однак до кінця першого тайму рахунок так і залишився 1-0.

Другий тайм

“Рейнджерс” вийшли дуже зарядженими та почали активно атакувати ворота Бущана.

На 53 хвилині після навісу з лівого флангу Дессерс головою підрізав м’яч у дальній кут, на щастя голкіпер у стрибку потягнув.

Згодом “Динамо” декілька разів контратакували, однак шотландці все нав’язували свою гру та активно хотіли зрівняти рахунок.

Так, до самого кінця матчу шотландці в буквальному сенсі штурмували ворота “Динамо”.

На 94 хвилині “Рейджерс” все ж таки зрівняли рахунок, який став 1-1. Черни з правого флангу навісив до воротарського і Дессерс, що набіг, переправив м’яч у ворота.

Таким чином, 3-й кваліфікаційний раунд Лігі чемпіонів між київським “Динамо” та шотландським “Рейнджерс” закінчився з рахунком 1-1.

Раніше повідомлялось, що 6 серпня, відбудеться матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, у якому київське Динамо прийматиме шотландський Рейнджерс.

Нагадаємо, у попередньому кваліфікаційному раунді київське “Динамо” розгромило сербський “Партизан” з рахунком 6:2, а матчі-відповіді кияни здобули не менш переконливу перемогу з рахунком 3:0.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.