Втративши союзника в особі Волкера і посварившись з Європою, Україна залишиться віч-на-віч з Росією – ветеран АТО
Втративши союзника в особі спецпредставника США Курта Волкера і знаходячись в центрі скандалу з Європою, Україна може залишитись сам на сам з Росією.
Про це в ефірі “Прямого” заявив ветеран АТО і блогер Олексій Петров.
“Ми втратили свого союзника в особі Курта Волкера. Крім того, зараз Америка зайнята своїми проблемами й не будуть приділяти багато часу Україні й звертати увагу на наші проблеми”, – сказав він.
Зокрема Петров зазначив, що європейські країни також обурені заявами українського президента щодо Ангели Меркель та Еммануеля Макрона.
“Ми також вляпалися в скандал з європейськими партнерами, оскільки в телефонній розмові Трампа і Зеленського згадувались прізвища Меркель і Макрона. Відповідно, в Європі також з подивом пожинають плечима”, – зауважив блогер.
Петров також зауважив, що в такій ситуації Україна може опинитись віч-на-віч з російським окупантом.
Читайте також: Картковий будинок розсипається – соцмережі про відставку Курта Волкера.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.