Вилучили 25 тисяч доларів: СБУ викрила міжнародне угруповання фальшивомонетників

Вилучили 25 тисяч доларів: СБУ викрила міжнародне угруповання фальшивомонетників

В Київській області затримали міжнародне угруповання, яке займалося виготовленням і збутом великих сум підроблених доларів

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

Зазначається, що до складу до складу угрупування входили п’ять мешканців з різних регіонів України та декілька іноземців.Вони виготовляли та збували фальшиві гроші за 50% від номінальної вартості долара. Клієнтів ділки знаходили через особисті зв’язки.

“Під час 17 обшуків у фігурантів правоохоронці виявили 25 тисяч підроблених доларів, кліше та обладнання для їх виготовлення, вогнепальну зброю та гроші, отримані злочинним шляхом”, – резюмували у відомстві.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення п’ятьом затриманим про підозру за ч. 3 ст. 199 Кримінального кодексу України та обрання судом міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

“Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна”, – додали у пресслужбі.





Нагадаємо, СБУ викрили та припинили діяльність агентурної мережі ФСБ РФ, яка діяла на території Київської, Одеської, Миколаївської, Житомирської та Чернігівської областей.

Раніше на Запоріжжі СБУ викрила сепаратистів, які агітували за відродження СРСР.

Крім того, кіберфахівці Служби безпеки України викрили масштабну агентурну мережу, яка займалася розвідувально-підривною діяльністю у Telegram на замовлення спецслужб Російської Федерації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.