Я не мав жодних розмов з олігархами щодо відновлення Донбасу – Криклій
Наразі не велося ніяких розмов з олігархами щодо відновлення інфраструктури на Донбасі.
Про це в ефірі “Прямого” сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
“Я не мав жодних розмов з олігархами щодо відновлення Донбасу. Але, враховуючи те, що в них є бізнес-активи на цій території, олігархи мають хотіти повернути контроль над цими активами і, відповідно, вкладати гроші у відновлення інфраструктури на тих територіях. “В Ахметова, наприклад, є чимало активів на окупованих територіях, починаючи від “Донбас арена” і закінчуючи заводами”, – сказав міністр.
Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що відновлення територій окупованої Росією частини Донбасу має відбуватися за рахунок країни-агресора.
ВИСТАЧИТЬ ПОФАРБУВАТИ КІОСК: КОЛОМОЙСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ЗАКЛИК ЗЕЛЕНСЬКОГО ВІДНОВЛЮВАТИ ДОНБАС
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.