Я з нетерпінням чекаю на нашу другу нараду – Трам про наступну зустріч з Путіним
Президент Сполучених штатів Америки Дональд Трамп сподівається на другу зустріч з російським колегою Володимиром Путіним для реалізації питань, які вони обговорювали в Гельсінкі.
Про це президент США повідомив у Twitter.
“Я з нетерпінням чекаю на нашу другу нараду, щоб ми могли почати реалізовувати деякі з багатьох обговорюваних питань, включаючи припинення тероризму, безпеку для Ізраїлю та ядерну зброю”, – ідеться в повідомленні.
Президент США також заявив, що його перша зустріч із Путіним була правильним рішенням.
“Саміт з Росією мав великий успіх, але тільки не для справжніх ворогів народу – Fake News Media”, – написав він.
The Summit with Russia was a great success, except with the real enemy of the people, the Fake News Media. I look forward to our second meeting so that we can start implementing some of the many things discussed, including stopping terrorism, security for Israel, nuclear……..
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) July 19, 2018
Читайте також: Зустріч Трампа і Путіна у Гельсінкі: усі подробиці на “Прямому”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.