Яка ситуація зі світлом в Україні: споживання зросло
Фото: facebook НКРЕКП
Станом на ранок 14 лютого через негоду в Україні споживання електроенергії порівняно із попереднім днем зросло на 1,8%.
Про це повідомили в “Укренерго”.
“Споживання електроенергії зросло. Сьогодні, 14 лютого, станом на 9:00, його рівень був на 1,8% вищим, ніж попереднього дня – у четвер. Причина – хмарна погода у кількох регіонах, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових СЕС”, – зазначили енергетики.
В “Укренерго” зауважили, що енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак.
“Необхідність ощадливого споживання електроенергії зберігається. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у години максимального добового споживання – з 07:00 до 11:00 та з 15:00 до 21:00”, – закликали енергетики.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.