Новини

Які втрати понесли бойовики на Донбасі у січні: дані української розвідки

Які втрати понесли бойовики на Донбасі у січні: дані української розвідки

У січні на Донбасі загинули 27 представників незаконних збройних формувань, і ще 56 отримали поранення і травми різного ступеню тяжкості.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

“За даними розвідки, втрати російсько-окупаційних військ протягом січня 2020 року склали: безповоротними – 27 осіб; пораненими та травмованими – 56 осіб; озброєння та військової техніки – п’ять одиниць (два автомобілі “Урал”, два БПЛА та один міномет)”, – йдеться у повідомленні.

У штабі також зазначили, що українській військові військовослужбовці відкривають вогонь по противнику у разі загрози життю та здоров’ю, захоплення територій, прориву ворожих розвідувально-диверсійних груп.

Нагадаємо, 30 січня збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню, у результаті чого один український воїн отримав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.