Януковича викликали до київського суду: засідання заплановане на 30 вересня
Фото: Telegram
Київський апеляційний суд викликає президента-втікача Віктора Януковича на засідання 30 вересня. Судова повістка була опублікована в “Урядовому кур’єрі”.
Про це повідомляє Радіо Свобода.
“Київський апеляційний суд викликає Вас як обвинуваченого на 11:00 30 вересня 2019 року”, – говориться у повістці.
Як зазначається, 30 вересня суд планує продовжити розгляд апеляційних скарг захисту експрезидента на винесений йому вирок.
Відомо, що 24 січня Оболонський районний суд Києва визнав Януковича винуватим у державній зраді та пособництві у плануванні, підготовці, розв’язуванні та веденні агресивної війни і засудив його до 13 років ув’язнення.
Янукович назвав незаконним вирок Оболонського районного суду Києва. Вирок ще не набрав чинності, оскільки був оскаржений.
Нагадаємо, Європейський суд скасував санкції Євросоюзу проти президента-втікача Віктора Януковича.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.