Новини

Януковича викликали до київського суду: засідання заплановане на 30 вересня

Януковича викликали до київського суду: засідання заплановане на 30 вересня

Фото: Telegram

Київський апеляційний суд викликає президента-втікача Віктора Януковича на засідання 30 вересня. Судова повістка була опублікована в “Урядовому кур’єрі”.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Київський апеляційний суд викликає Вас як обвинуваченого на 11:00 30 вересня 2019 року”, – говориться у повістці.

Як зазначається, 30 вересня суд планує продовжити розгляд апеляційних скарг захисту експрезидента на винесений йому вирок.

Відомо, що 24 січня Оболонський районний суд Києва визнав Януковича винуватим у державній зраді та пособництві у плануванні, підготовці, розв’язуванні та веденні агресивної війни і засудив його до 13 років ув’язнення.

Янукович назвав незаконним вирок Оболонського районного суду Києва. Вирок ще не набрав чинності, оскільки був оскаржений.

Нагадаємо, Європейський суд скасував санкції Євросоюзу проти президента-втікача Віктора Януковича.

Крім того, київський апеляційний суд скасував арешт конгрессно-виставкового центру “Парковий”, який називають вертолітним майданчиком екс-президента Віктора Януковича.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.