Світ

Японія може відмовитися від Олімпіади-2020 через коронавірус

Японія може відмовитися від Олімпіади-2020 через коронавірус

Фото: Рixabay

Японія може відмовитися від проведення Олімпійських ігор влітку 2021 року, якщо ситуація із пандемією коронавірусу погіршиться.

Про це повідомляє Kyodo.

За словами генерального секретаря правлячої Ліберально-демократичної партії Японії Тосіхіро Нікаї, скасування Олімпійських ігор в Токіо може стати одним з варіантів розвитку подій, якщо ситуація з коронавірусом погіршиться.

“Якщо безпечне проведення Ігор буде неможливим, то їх слід скасувати. У чому сенс Олімпіади, якщо вона нестиме загрозу поширення інфекцій? На цьому етапі нам доведеться прийняти рішення”, – сказав Нікаї.

Олімпіада в Токіо була перенесена на рік через пандемію коронавируса. Ігри мають відбутися з 23 липня до 8 серпня 2021 року.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.