Японія може відмовитися від Олімпіади-2020 через коронавірус
Фото: Рixabay
Японія може відмовитися від проведення Олімпійських ігор влітку 2021 року, якщо ситуація із пандемією коронавірусу погіршиться.
Про це повідомляє Kyodo.
За словами генерального секретаря правлячої Ліберально-демократичної партії Японії Тосіхіро Нікаї, скасування Олімпійських ігор в Токіо може стати одним з варіантів розвитку подій, якщо ситуація з коронавірусом погіршиться.
“Якщо безпечне проведення Ігор буде неможливим, то їх слід скасувати. У чому сенс Олімпіади, якщо вона нестиме загрозу поширення інфекцій? На цьому етапі нам доведеться прийняти рішення”, – сказав Нікаї.
Олімпіада в Токіо була перенесена на рік через пандемію коронавируса. Ігри мають відбутися з 23 липня до 8 серпня 2021 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.