Яценюк після зустрічі з Туском: Маємо зробити все, щоб Нормандська зустріч не стала “новим Мюнхеном”
Будь-яка двозначність чи непослідовність у діях української влади у справі захисту своїх законних інтересів – це послуга ворогу.
На цьому наголосив колишній прем’єрміністр України Арсеній Яценюк після зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Загребі 20 листопада, повідомляє пресслужба.
Яценюк зустрівся з Туском у рамках участі в конгресі “Європейської народної партії”, що проходить в столиці Хорватії.
Яценюк повідомив, що під час зустрічі обговорювали дві основні теми – розвиток внутрішньої політичної ситуації в Україні і небезпеки міжнародного становища, що безпосередньо стосуються України.
Колишній прем’єр додав, що Туск – активний і відданий союзник України, але ніхто не зможе Україні допомогти, якщо про власні безпекові інтереси не дбатиме сама Україна.
“Ми повинні зробити все можливе, щоб зустріч у Нормандському форматі в Парижі не стала для України, Європи та світу “новим Мюнхеном” чи “Ялтою”, – підкреслив Яценюк.
Нагадаємо, з Туском також зустрівся п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко. Порошенко висловив вдячність Туску за його тверду багаторічну та самовіддану підтримку України на шляху європейської інтеграції.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.