ЄС не знижуватиме цінову стелю на нафту з РФ без підтримки G7 – ЗМІ
Фото: Pixabay
Європейський Союз не знижуватиме цінову стелю на російську нафту з 60 до 45 доларів за барель через небажання “Групи семи” робити аналогічні дії.
Про це розповіли в “Європейській правді” з посиланням на власні джерела.
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявляла, що рішення щодо зниження цінової стелі для нафти з РФ повинно прийматися разом з G7. Воно буде обговорюватися на найближчому саміті “Групи семи” в Канаді.
“Очевидно, що на саміті в Канаді G7 не підтримає зниження стелі ціни з 60 до 45 доларів за барель. У такому разі ЄС не буде вносити цей захід у 18-й пакет санкцій”, – заявило одне з джерел “Європейської правди”.
Інше джерело ЄП свідчить, що на засіданні Комітету постійних представників в Брюселі в понеділок, 16 червня, було наголошено на необхідності координації ЄС з G7 щодо обмеження ціни на російську нафту. Представники держав-членів висловили занепокоєння щодо зниження максимальної ціни.
“Одностороннє зниження стелі ціни на нафту з боку ЄС є малоймовірним”, – зазначило джерело ЄП.
Нагадаємо, Європейський Союз схвалив 17-й пакет санкцій проти Росії, який запроваджує обмеження на майже 200 кораблів її тіньового флоту. Нові обмеження спрямовані також проти гібридних загроз від Росії та на захист прав людини.
Згодом, Велика Британія оголосила про розширення санкційного списку проти Росії. Зокрема, туди додали понад 100 нових санкційних цілей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.