З 1 жовтня водії за містом мають вмикати фари
З 1 жовтня, і до 1 травня згідно з ПДР водіям необхідно вмикати на заміських дорогах денні ходові вогні або ближнє світло фар.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
Як зазначають в поліції, це підвищить безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як в світлий так і в темний час доби. “Саме в зазначений період, у зв’язку із скороченням світлового дня і погодними умовами, виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху”.
Крім того, поліція радить водіям дотримуватися безпечної швидкості та дистанції під час руху, не робити різких маневрів та вмикати габаритні вогні. А пішоходам слід бути уважними під час руху у темну пору доби, краще додати до одягу світловідбиваючі елементи, не виходити на проїзну частину і за необхідності допомагати одне одному.
Нагадаємо, що в Україні у 2019 році сталося більше 100 тисяч дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули понад 1,9 тисячі людей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.