З 2 листопада Катар вводить безвізовий режим з Україною
Вже з 2 листопада 2018 року між Україною і Катаром вводиться повноцінний безвізовий режим.
Про це було оголошено в столиці Катару Досі під час візиту в країну української делегації від МВС.
Відзначається, що Катар – це перша країна Близького Сходу, яка встановила максимально полегшений режим для поїздок українців.
Таке рішення Катару розраховане на довгострокову перспективу. Там сподіваються заманити не тільки українських туристів, а й футбольних уболівальників. У 2022 році саме Катар прийматиме Чемпіонат світу з футболу.
Нагадаємо, що у Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН відбулось підписання Угоди про безвізовий режим між Україною та Уругваєм.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.