З 2020 року ВНЗ фінансуватимуть в залежності від результатів їх діяльності – Гончарук
Кабінет Міністрів прийняв рішення фінансувати установи вищої освіти відповідно до результатів їх діяльності.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Вже з січня працюватиме формульний підхід – 80% бюджету вузи будуть отримувати гарантовано для базових витрат, а решта – в залежності від позиції в міжнародних рейтингах, відсотки працевлаштування випускників, обсягу залучених з альтернативних джерел засобів тощо.
На думку Гончарука, це дозволить підвищити якість освіти, яке студенти отримують в університетах, і стимулювати економічно раціональне поведінка університетів.
Нагадаємо, молоді вчителі отримають одноразову виплату в розмірі 21 тисячі гривень, яку запровадив Кабінет Міністрів, наприкінці 2020 року.
Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України має намір впровадити розрахунок зарплат учителів залежно від кількості учнів у школі з 2020 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.