Новини

З початку року на залізниці трапилось 60 ДТП, загинуло 15 осіб

З початку року на залізниці трапилось 60 ДТП, загинуло 15 осіб

Протягом 10 місяців 2018 року на залізничних переїздах і коліях в Україні сталося 60 дорожньо-транспортних пригод. Загинуло 15 осіб, 26 отримали травми.

Про це повідомляє на прес-служба “Укрзалізниці“.

В тому числі, 51 випадок ДТП стався на переїздах і 9 – на коліях поза переїздами. Внаслідок аварій загинули 15 людей і 26 отримали травми.

“У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 12 випадків, кількість загиблих зменшилася на 5 осіб, а кількість травмованих  збільшилася на 4 особи”, – зазначили в УЗ.

Нагадаємо, громадян України серед постраждалих у ДТП поблизу міста Бохня у південній Польщі за участі автобуса, який називали українським – немає.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.