З початку року на залізниці трапилось 60 ДТП, загинуло 15 осіб
Протягом 10 місяців 2018 року на залізничних переїздах і коліях в Україні сталося 60 дорожньо-транспортних пригод. Загинуло 15 осіб, 26 отримали травми.
Про це повідомляє на прес-служба “Укрзалізниці“.
В тому числі, 51 випадок ДТП стався на переїздах і 9 – на коліях поза переїздами. Внаслідок аварій загинули 15 людей і 26 отримали травми.
“У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 12 випадків, кількість загиблих зменшилася на 5 осіб, а кількість травмованих збільшилася на 4 особи”, – зазначили в УЗ.
Нагадаємо, громадян України серед постраждалих у ДТП поблизу міста Бохня у південній Польщі за участі автобуса, який називали українським – немає.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.